Bon Jour Illumination

Český výrobce profesionálního vánočního osvětlení

Již 22 let s vámi!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Vánoční osvětlení rodinných domů

Naším vánočním osvětlením dokážeme rozzářit Váš dům zvenku i zevnitř podle Vašich představ v tradičním či individuálním stylu díky moderním technologiím i s minimálními provozními náklady.

Sledujeme pravidelně vánoční trendy, inovujeme a k dotvoření osobité vánoční výzdoby nabízíme produkty výjimečné kolekce evropských designérů společnosti.

Připravíme Vám návrh možných ztvárnění vánoční výzdoby, poradíme, dodáme a případně instalujeme či demontujeme vánoční výzdobu Vašeho domu a okolí.

Naše světelné systémy určené pro venkovní použití jsou maximálně bezpečné a odpovídají skutečně nejpřísnějším bezpečnostním normám. Jako společnost s letitými zkušenostmi máme prověřenou letitou životnost a bezpečnost.

Mezi tradiční světelné osvětlení patří světelná síť, která se používá nejčastěji k osvětlení stromů, stromků a keřů. Světelné řetězy lze pak využít k ozdobení vnitřních prostor, vánočního stromku, oken, zábradlí či i venkovních míst a koutů.

Stále více roste obliba u výzdoby rodinných domů vánočních světelných krápníků, které osvětlují vchody, terasy, balkóny. Mezi uživateli jsou nejoblíbenější blikající vánoční krápníky. Světelné záclony se hodí spíše pro prostorné domy, jelikož záclony lze rozvinout po celé ploše objektu; vyznačují se však velkou svítivostí.

K ojedinělým produktům patří různé svíticí krystalky, miniřetízky, produkty na baterie (svíčky, hvězdy, andílci, světelné koule apod.), které najdete na našem e-shopu.

Díky LED systémům nabízíme dnes vánoční výzdobu v různém rozsahu a v různé míře připravenosti, od koupi drobného doplňku až po výzdobu domu a okolí na klíč, ale vše s minimálními provozními náklady a bezpečně, šetrně a spolehlivě.

Poskytujeme nepřetržitý servis. Objednat si můžete vše z pohodlí vašeho domova.

Zavolejte námNebo se můžete inspirovat v našem VÁNOČNÍM DVOŘE v Dobrovízi.

Všechny naše produkty si můžete prohlédnout či objednat v našem internetovém obchodě. Rádi vám v případě zájmu kdykoli poradíme, neváhejte nás kontaktovat.

 

Navštivte vánoční dvůr

Vánoční dvůr

Kde nás najdete

Mapa do Dobrovíze

decoLED e-shop