Bon Jour Illumination

Český výrobce profesionálního vánočního osvětlení

Již 22 let s vámi!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Vánoční osvětlení měst

Každoročně již několik let rozsvěcujeme parky, zahrady, historické budovy, vánoční trhy či ulice a volná prostranství našich měst a obcí. Připravíme návrh, vizualizaci, poradíme, zajistíme montáž i demontáž.

Různý rozsah vánoční výzdoby v různém stupni rozpracovanosti až na klíč - vše dle přání a individuálních potřeb klienta. Pokud se chcete inspirovat, navštivte naši vánoční galerii.

Vánoční osvětlení stromů

Originální světelný dekor či jakýkoli světelný motiv na míru zhotovíme podle vašich představ. K tradiční a působivé vánoční výzdobě patří neodmyslitelně vánoční strom, vánoční osvětlení, vánoční dekorace a jiné symbolické prvky připomínající Vánoce.

Všechny tyto vánoční doplňky jsme schopni dodat do 24 hodin. V případě zájmu jsme schopni vám nabídnout splátkový kalendář nebo vám můžeme zařídit výhodný pronájem vánoční výzdoby. Naším klientům poskytujeme nepřetržitý servis.

kontaktujte násObjednat si můžete vše z pohodlí vaší kanceláře. Všechny naše produkty si můžete prohlédnout či objednat v našem internetovém obchodě.

Nebo se můžete inspirovat v našem VÁNOČNÍM DVOŘE v Dobrovízi.

V jiném případě Vám kdykoli poradíme a za Vámi přijedeme, neváhejte nás kontaktovat.

Navštivte vánoční dvůr

Vánoční dvůr

Kde nás najdete

Mapa do Dobrovíze

decoLED e-shop