Bon Jour Illumination

Český výrobce profesionálního vánočního osvětlení

Již 22 let s vámi!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Vánoční osvětlení komerčních objektů

Pravidelně již zdobíme  a rozsvěcujeme vánoční světla v obchodních prostorech, obchodních centrech, bankách, hotelech a penzionech, autosalonech, čerpacích stanicích a na podobně laděných komerčních místech.

Vedle tradiční výzdoby, jako jsou vánoční stromy, světelné kabely, světelné řetězy a girlandy, krápníky čili rampouchy, světelné záclony a světelné dekory v provedení klasických žárovek, mikrožárovek nebo LED diodách.

Využíváme moderních originálních světelných systému z dílny předních evropských designérů, které jako jediné svého druhu jsou prostřednictvím naší společnosti uvedeny na český trh.

S ohledem na rozvoj moderních technologií doporučujeme dnes LED systémy, které proti klasickým žárovkovým systémům uspoří až 90% energie. Jsou šetrné a úsporné, maximální svítivost za minimální provozní náklady.

Pro výzdobu komerčních prostor se stále více využívají speciální světelné zdroje STARFLASH žárovky a FLASH LED osvětlení. Obě tyto světelné dekorace nabízejí totožný efekt - blikající světlo. Všechny tyto zdroje jako jediní na trhu nabízíme v mnoha barevných provedeních.

Vánoční osvětlení obchodních center

montáže1Všechny světelné systémy se liší svým použitím. Osvětlení vhodná do exteriéru se vyznačují kvalitnější izolací, ale i o něco málo vyšší cenou.

Jako společnost s tradicí a letitými zkušenostmi však garantujeme  maximální bezpečnost a spolehlivost.

Máme prověřeno, že naše systémy odolávají klimatických změnám na některých místech více jak 10 let a splňují nejpřísnější bezpečnostní normy. Venkovní světelné systémy lze umístit samozřejmě i do interiéru.

Podobně jako garantujeme bezpečnost a spolehlivost našich produktů, zajišťujeme i bezpečné osazení stromů, statickou kontrolu.

V případě světelné výzdoby v neobvyklých výškách disponujeme horolezci, jako např. při výzdobě Petřínské rozhledny.

kontaktujte násNaším klientům poskytujeme nepřetržitý 24h servis.

Objednat si můžete vše z pohodlí vaší kanceláře. Všechny naše produkty si můžete prohlédnout či objednat v našem internetovém obchodě. Nebo se můžete inspirovat v našem SHOWROOMU v centru Prahy s velice dostupným parkováním.

V jiném případě Vám kdykoli poradíme a za Vámi přijedeme, neváhejte nás kontaktovat.

Navštivte vánoční dvůr

Vánoční dvůr

Kde nás najdete

Mapa do Dobrovíze

decoLED e-shop